Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrok na górki czechowskie już w niedzielę, choć badania naukowe jeszcze trwają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2019 r. o 14:10 Powrót do artykułu
Wiecie co mnie najbardziej bawi? Że protestują ludzie którzy nie mają żadnych praw do Górek Czechowskich. A gardłują jakby to była ich ojcowizna a zły i niedobry prezydent chciał to oddać deweloperowi. Trzeba było protestować jak Pruszkowski biernie się przyglądał sprzedaży Górek prywatnej firmie z Kielc.
Genialne! Górki Czechowskie jako ojcowizna TBV. Kabarety wymiękają przy takiej satyrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden wyrok. Po prostu Górki wreszcie zostaną zagospodarowane i oddane do użytku mieszkańcom w formie parku naturalistycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najzabawniejsze to jest ujadanie pisowskich trolli pod artykułami o górkach, dewelo-bełkotowi nie ma końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobić w końcu porządek z Górkami
Obawiam się, że Górki Czechowskie zrobią porządek z Władzami Lublina - ta ich nieszczęsna kadencja zasługuje na "uwieńczenie" komisarze rządowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jaja jak sie timermansy dowiedzą że formalnie na obrzeżach unni a faktycznie stylem rządzenia u ruskich jest sobie agencja co jeździ po lgbtqwerty. Zrobią tu dewlotrollom jesien sredniowiecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszość czeska żąda zwrotu Górek Czechowskich!!! Deklaruję się jako mniejszość czeska i mogę wystąpić o zwrot Górek Czechowskich. I co wtedy?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jaja jak sie timermansy dowiedzą że formalnie na obrzeżach unni a faktycznie stylem rządzenia u ruskich jest sobie agencja co jeździ po lgbtqwerty. Zrobią tu dewlotrollom jesien sredniowiecza
Pan Junkers wtedy przy panu Tuska zrobi fikołka na cześć pana Żuka (jako szefa PO na Lubelszczyźnie). Żarty żartami - ale sensowne ściągnięcie im na głowę unijnej kontroli w sprawie poważniejszej od wywoływania smogu paleniem świeczek obok budynku sądowego; tak ktoś zrobiłby im z urzędu ... Madagaskar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Prezydent rozjuszył spekulantów . Nakosili zasobow mieszkaniowych . A on buduje nowe i starzyzna stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Prezydent rozjuszył spekulantów . Nakosili zasobow mieszkaniowych . A on buduje nowe i starzyzna stoi.
Bardzo ważna sprawa. Problem leży w tym, że nie chodzi o mieszkania komunalne ("budowane przez Prezydenta Lublina"), ale o prywatny interes, którego dopieszczanie jest poza zakresem właściwości samorządu terytorialnego. Pomysł z mieszkaniami (domami) komunalnymi - bardzo dobry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszość czeska żąda zwrotu Górek Czechowskich!!! Deklaruję się jako mniejszość czeska i mogę wystąpić o zwrot Górek Czechowskich. I co wtedy?!?
 Ale jest Pan Polakiem. Czemu Pan od dawna ciągle mówi cos o Czechach i Słowacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszość czeska żąda zwrotu Górek Czechowskich!!! Deklaruję się jako mniejszość czeska i mogę wystąpić o zwrot Górek Czechowskich. I co wtedy?!?
Ale jest Pan Polakiem. Czemu Pan od dawna ciągle mówi cos o Czechach i Słowacji?
Pogadajmy więc o Niemcach (bardzo grzecznie jeżdżących rowerami, nie tylko na Sylcie, w Loerrach, w Dreźnie i w Berlinie); Francji (ze świetnymi lodami w Porta Franciae, czyli w Saint Louis); Ukrainie (z odjazdową stancją obok Katedry Łacińskiej we Lwowie i uroczym towarzystwie w tamtejszej Operze); Węgrzech (z nastrojową atmosferą w Rajce, a Budapeszt to odrębny temat); Austrii (z uczynnymi wiedeńczykami) ... . Naukowiec z KUL kiedyś zajmująci opowiadał o czeskich wpływach w Lublinie. Korzystam z wolności słowa - wolności konstytucyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Cię Japolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Cię Japolan.
Odczuwam zakłopotanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszość czeska żąda zwrotu Górek Czechowskich!!! Deklaruję się jako mniejszość czeska i mogę wystąpić o zwrot Górek Czechowskich. I co wtedy?!?
Ale jest Pan Polakiem. Czemu Pan od dawna ciągle mówi cos o Czechach i Słowacji?
Pogadajmy więc o Niemcach (bardzo grzecznie jeżdżących rowerami, nie tylko na Sylcie, w Loerrach, w Dreźnie i w Berlinie); Francji (ze świetnymi lodami w Porta Franciae, czyli w Saint Louis); Ukrainie (z odjazdową stancją obok Katedry Łacińskiej we Lwowie i uroczym towarzystwie w tamtejszej Operze); Węgrzech (z nastrojową atmosferą w Rajce, a Budapeszt to odrębny temat); Austrii (z uczynnymi wiedeńczykami) ... . Naukowiec z KUL kiedyś zajmująci opowiadał o czeskich wpływach w Lublinie. Korzystam z wolności słowa - wolności konstytucyjnej.
 Pozdrowienia Panie Januszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi ten temat, kilku frustratów z koziego grodu? Kozi gród się zwija a oni o chomiku europejskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenująca, wątpliwa prawnie, etycznie, społecznie, ekologicznie sprawa, a na sam koniec żałosny sposób przepychania - po niedzieli, w cieniu uroczystości... większej żenady Żuk nie mógł Lublinowi zgotować na 700-lecie i rocznicę Unii Lubelskiej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, ze Gorki należą do Dariusza Piątka bylego radnego PO, a TBV to tylko przykrywka? Czy prezydent o tym wie? Czy wiedzial podpisujac umowe z TBV? Czy wiedzial procedujac studium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Zuk, coraz głosniej jest o tym że to pana kolega partyjny Dariusz P.robi miliardowy interes na Górkach. Jak sie pan do tego ustosunkuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszość czeska żąda zwrotu Górek Czechowskich!!! Deklaruję się jako mniejszość czeska i mogę wystąpić o zwrot Górek Czechowskich. I co wtedy?!?
Ale jest Pan Polakiem. Czemu Pan od dawna ciągle mówi cos o Czechach i Słowacji?
Pogadajmy więc o Niemcach (bardzo grzecznie jeżdżących rowerami, nie tylko na Sylcie, w Loerrach, w Dreźnie i w Berlinie); Francji (ze świetnymi lodami w Porta Franciae, czyli w Saint Louis); Ukrainie (z odjazdową stancją obok Katedry Łacińskiej we Lwowie i uroczym towarzystwie w tamtejszej Operze); Węgrzech (z nastrojową atmosferą w Rajce, a Budapeszt to odrębny temat); Austrii (z uczynnymi wiedeńczykami) ... . Naukowiec z KUL kiedyś zajmująci opowiadał o czeskich wpływach w Lublinie. Korzystam z wolności słowa - wolności konstytucyjnej.
Pozdrowienia Panie Januszu!
Dziękuję i także pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...